Закрыть
Логин:

Асі смотреть онлайн 71 ,72, 73 серия (все серии)

Жанр: Сериал
Асі смотреть онлайн 71 ,72, 73 серия (все серии) смотреть онлайн

Смотреть фильм Асі 1-71 серия онлайн (всі серії 2013) украинский перевод на 1+1
Асі має батька-фермера, що вже не в змозі підтримувати таке солідне господарство, яке сам роками підтримував, тому він на грані банкрутства. Щоб утримати свої землі, цей чоловік колись не став отримувати диплом про вищу освіту, натомість ставши стовідсотковим фермером. Тепер же настали вкрай скрутні часи, які аж ніяк не додають оптимізму. Ситуація повертається так, що доводиться докладати зусиль, аби зберегти той скарб, яким володіли три покоління родини та який допомагав мати шматок хліба. Асі — справжня красуня. І вона теж любить свою землю, тонко відчуваючи природу. Навіть ім`я вона отримала від назви річки, що тече в цій землі. Як кажуть люди, ріка Асі несе води не вперед, а назад. Багатіїв у цій місцевості не знайдеш, але є один красень, що колись мешкав тут, потім покинув рідну оселю, а згодом вирішив повернутися: не лише з грошима в кишені, а й з відчуттям власної переваги над іншими. Демір намагається відшукати те, що загубив, а точніше розгадати таємницю своєї родини. Зустріч Асі і Деміра не віщує нічого страшного, але згодом таємниця Деміра спричиняє велику кількість гострих зіткнень між родинами, унеможливлює кохання і взагалі призводить до того, що все йде шкереберть. На нашому сайті ви можете серіал Асі дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості всі серії.
Оригинальное название: Асі


Смотреть Смотреть фильм Асі 2013 онлайн все серии


Я В Инстаграме
Мы вам советуем Асі смотреть онлайн 71 ,72, 73 серия (все серии) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве FullHD 1080p и в высоком разрешении видео HD 720p, причем посмотреть данную кинокартину полностью можно прямо у нас с отличным звуком и с дублированным переводом. Вам предоставляется возможность увидеть указанный Сериал без регистрации, как и без необходимости скачать торрент. Оригинальный дизайн сайта позволяет комфортно смотреть кино на мобильном телефоне, планшете и других современных устройствах даром. Ну так что, начнем просмотр фильма?

Оставить отзыв или рецензию на фильм

avatar
Поблагодарить наш кинотеатр за хорошее качество просмотра фильма в HD1080p и HD720p легко, просто оставьте полезный комментарий на нашем сайте. Пишите личное впечатление о просмотренном фильме. Таким образом, вы заметно поможете остальным посетителям кинотеатра выбрать наиболее подходящий фильм, упростив поиск кино. Желаем вам приятного времяпрепровождения, наслаждайтесь просмотром интересных киношек на низайка.НЕТ